Pakalpojumi

Brokastis un vīna vakari, velosipēdu noma, dārza grila noma, jaunlaulāto numurs, dārza un tējas istabas noma
Rezervēt

BROKASTIS

Book Now

Park Hotel Liepaja Group aicina viesus uz gardām brokastīm. Zviedru galds ar tradicionālajiem latviešu un starptautiskās virtuves ēdieniem, aukstās uzkodas, tikko krāsnī cepti kruasāni, smaržīga kafija vai cappuccino un īpaša atmosfēra – tas viss ir lielisks jaunas dienas sākums! Gaidam uz brokastīm katru dienu no plkst. 8.00-11.00.

NUMURS JAUNLAULĀTAJIEM

Book Now

Park Hotel Liepaja Group dod iespēju jaunlaulātajiem pilnībā izbaudīt savu īpašo dienu. Tiek piedāvāts grezns luksusa klases numuriņš ar balkonu vai ar pasakainu terasi, kurš būs rotāts ar skaistiem ziediem un pudeli dzirkstošā vīna. Savas jaunās ģimenes pirmo rītu jaunlaulātie varēs iesākt ar romantiskām brokastīm numuriņā.

LĪGAVAS RĪTS

Book Now

Park Hotel Liepaja Group piedāvā veselu komplektu līgavām, lai patiešām izbaudītu sagatavošanās procesu vienai no savas dzīves nozīmīgākajām dienām. Dienu var iesākt ar gardām brokastīm Boutique Hotel Roze. Tālāk tiks sagatavots grezns luksusa klases numuriņš ar balkonu vai ar pasakainu terasi, kurš būs rotāts ar skaistiem ziediem un pudeli dzirkstošā vīna. Numuriņš būs lieliska fotosesijas vieta, kurā fotogrāfs varēs iemūžināt līgavas pucēšanos un gatavošanos ceremonijai, kā arī plašā terase būs lieliska vieta, lai līgava izbaudītu šo procesu kopā ar tuvākajām draudzenēm vai radiniekiem.

KĀZAS BALTIJAS JŪRAS PIEKRASTĒ

Book Now

Park Hotel Liepāja Group piedāvā organizēt pasakainas kāzas Boutique Hotel Roze. Tā ir vienīgā viesnīca Liepājā, kas atrodas piejūras zonas parkā. Tiek piedāvāts viss viesnīcas komplekss - numuriņi, luksusa vai daudzistabu apartamenti, tostarp ar izolētu ieeju, garāžu vai verandu. Jūsu kāzu ceremonija notiks pašā viesnīcas dvēselē - noslēpumainajā dārzā, kas apburs ikvienu ar savu eleganci un īpašo atmosfēru. Viesnīcas kuplais un smaržīgais dārzs ar elegantu koka lapeni var uzņemt no 30 viesiem (lapenē) līdz 120 viesiem (sēdvietas zem atklātām debesīm vai īpaši uzstādītās nojumes). Tāpat Boutique Hotel Roze parūpēsies par kāzu otrās dienas svinībām – bagātīgs zviedru galds ar gardām brokastīm un barbekjū ballīte dārzā ar ēdieniem uz grila būs lieliski piemērota atpūta un turpinājums lieliskām svinībām.

DIVRITEŅU NOMA

Book Now

Park Hotel Liepaja Group piedāvā viesiem velosipēdu nomu. Jaunie zīmola Electra pilsētas velosipēdi un bērnu velosipēdi gaida savus braucējus viesnīcas kompleksa teritorijā. Liepāja ir vispiemērotākā pilsēta braucienam ar divriteni – jauno veloceliņu maršruts izvedīs Jūs braucienā gar Baltijas jūru, caur skaistajiem parkiem, centru un pa klusām Liepājas ieliņām. Svaigais jūras gaiss un aktīva atpūta dos lielisku iespēju iepazīt Liepāju no pavisam cita skata punkta. Jūs varat jau šobrīd rezervēt velosipēdus, nosūtot pieteikumu Park Hotel Liepāja pa e-pastu. Pasūtot divus pieaugušo velosipēdus, bērnu velosipēds pienākas bez maksas.

ROMANTISKAIS VIESNĪCAS NUMURS

Book Now

Park Hotel Liepaja Group piedāvā lielisku iespēju romantiskai atpūtai un laika pavadīšanai divatā. Jūs sagaida elegants viesnīcas numurs, kas būs rotāts ar ziediem vai rožlapiņām un dzirkstošā vīna pudeli. Īpašā viesnīcas atmosfēra, pāris soļu attālumā pastaiga gar Baltijas jūru, glāze dzirkstošā vīna un gardas brokastis ar tikko ceptiem kruasāniem nākamajā rīta padarīs Jūsu romantisko atpūtu par neaizmirstamu.

ROMANTISKAIS PIKNIKS

Book Now

Park Hotel Liepaja Group piedāvā lielisku iespēju organizēt romantisku pikniku savam mīļotajam cilvēkam. Pikniks smaržīgajā un kuplajā Boutique Hotel Roze dārzā vai norobežotā koka lapenē, mīksta sedziņa un pledi, grozs ar augļiem un tikko krāsnī ceptiem kruasāniem, kā arī dzirkstošā vīna pudele būs lielisks scenārijs, lai divatā izbaudītu brīvo dabu un īpašo Boutique Hotel Roze atmosfēru tikai dažu soļu attālumā no jūras.

TĒJAS ISTABAS ĪRE

Book Now

Park Hotel Liepaja Group piedāvā izīrēt tējas istabu. Tējas istaba atrodas Boutique Hotel Roze otrajā stāvā un tā var uzņemt līdz 10 cilvēkiem. Tā ir lieliski piemērota nelielu biznesa tikšanās organizēšanai (nepieciešamais aprīkojums ir papildus pieejams pēc pieprasījuma). Tāpat tā ir lieliska vieta, kur īpašā atmosfērā ar skatu uz parku, izbaudīt gardu tējas vai kafijas tasi. Lieliska ideja, it īpaši tumšiem un aukstiem ziemas vakariem, ir sarīkot romantisku tējas vai vīna vakaru sveču gaismā savai otrai pusītei.

ELEKTROMOBĪĻA UZLĀDĒŠANA

Book Now

Ekskluzīvs piedāvājums Liepājai! Ja Jūs esat elektromobīļa īpašnieks, tad tikai pie mums ir iespēja ātri un ērti uzlādēt savu elektrotransportu. Kamēr Jūs atpūšaties mūsu viesnīcas numuros vai mūsu kafejnīcā, Jūsu automobīlis “uzkrās spēkus” turpmākajam ceļam.

"BOUTIQUE HOTEL ROZE DĀRZA ĪRE"

Book Now

Boutique Hotel Roze kuplais un smaržīgais dārzs ir lieliska vieta svinībām – bērnu dzimšanas dienas ballītēm, pasakainām kāzu ceremonijām, nozīmīgu notikumu atzīmēšanai vai romantiskām vakariņām. Dārzs ar elegantu koka lapeni var uzņemt no 30 viesiem (lapenē) līdz 120 viesiem (sēdvietas zem atklātām debesīm vai īpaši uzstādītas nojumes). Skaistais dārzs ar skatu uz Liepājas parku atrodas tikai 2 minūšu attālumā no Baltijas jūras.

ATSTĀJIET PIEPRASĪJUMU

  Pieaugušie
  Uzvārds
  E-mail
  Tālrunis
  Datums
  Vēlamais laiks

  Komentāri

  PAKALPOJUMU REZERVĒŠANA

  Visus pakalpojumus ir iespējams rezervēt iepriekš vai uz vietas. Park Hotel Liepāja Group personāls ir gatavs jebkurā laikā Jums palīdzēt.