Rozes Peldu rezidence

Apskatīt numurus

Par viesnīcu

9.7

Roze Peldu Residence ir viena no skaistākajām ēkām Liepājā. Tā atrodas piejūras zonas parkā, 5 minūšu gājienā no pludmales. Tiek piedāvāti izsmalcināti vienu-divu-trīs guļamistabu apartamenti ar/bez balkona ar skatu uz Peldu ielu un skaisto viesnīcas dārzu. Visos apartamentos ir viesistaba apvienota ar pilnībā aprīkotu virtuvi un ēdamzonu. Tāpat visos apartamentos ir TV, Wi-fi, kondicionieris, privāta vannas istaba, veļas mašīna, fēns un bezmaksas tualetes piederumi. Viesu rīcībā ir privāta autostāvvieta.

Roze Peldu Residence koka nams ir celts 1870. gadā, kas agrāk saukts par Lazāra Rostovska villu. To projektējis arhitekts Pauls Makss Berči. Koka ēkas fasādes, logi, durvis, balkona un citas ēkas interjera detaļas ir saglabātas, atjaunotas vai izgatavotas no jauna pēc vēsturiskā veidola. Divās apartamentu guļamistabās ir saglabāti vēsturiskie griestu gleznojumi. Tiek piedāvāti apartamenti ar klasisko dizainu, kā arī ēkas stiklotajā piebūvē tiek piedāvāti moderni apartamenti ar skaistajiem panorāmas logiem.

Piecu minūšu gājiena attālumā no viesnīcas atrodas balto smilšu pludmale, skaistais piejūras parks, tenisa korti, Daugavas stadions, boulings, pludmales kafejnīcas un brīvdabas koncertzāle “Pūt, vējiņi!”. Tāpat piecu minūšu attālumā atrodas Centrālais tirgus, pilsētas centrs, restorāni, tirdzniecības centri un kafejnīcas.

Pilna galerija